W parku na ul. Pasymskiej miały się odbyć zawody w jeździe na deskorolkach i rowerach BMX. Wydarzenie, na które czekało wielu młodych mieszkańców Szczytna i nie tylko, nie doszło jednak do skutku. Organizatorzy winą za to obarczają władze miasta. – Urząd ciągle rzucał nam kłody pod nogi – mówi Patryk Szymański, organizator imprezy.

Urząd rzucał nam kłody pod nogi
Impreza, na którą czekało wielu młodych mieszkańców Szczytna i nie tylko, najprawdopodobniej odbędzie się w innym mieście

ODWOŁANA IMPREZA

„Skate Jam Session” – taką nazwę nosiła impreza, która miała się odbyć w parku przy ul. Pasymskiej w sobotę 18 sierpnia. Program adresowanego do młodzieży wydarzenia obejmował zawody w jeździe na deskorolkach i rowerach BMX. Organizacji podjęła się grupa młodych ludzi związanych ze Skate Academy Szczytno pod wodzą Patryka Szymańskiego. Zdołali pozyskać sponsorów, dzięki czemu przewidywana pula nagród dla uczestników sięgnęła 5 tys. złotych. Organizatorzy liczyli, że w zawodach weźmie udział kilkadziesiąt osób, nie tylko mieszkańców Szczytna czy powiatu, ale różnych zakątków kraju, w tym m.in. Lublina. Na niespełna trzy dni przed rozpoczęciem impreza została jednak odwołana.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.