To wydaje się nieprawdopodobne. Kolejną realizowaną na terenie gminy Dźwierzuty inwestycję, zanim jeszcze oddano do użytku, już wandale zdążyli zdemolować i uszkodzić. Koszty naprawy pokryją teraz podatnicy.

Wandale nie odpuszczają
Po wybudowaniu amfiteatru i modernizacji parku zostawiono miejsce na fontannę. Gdy już została wybudowana do akcji przystąpili wandale. Wójt Marianna Szydlik apeluje do mieszkańców o poszanowanie wspólnego dobra

W parku w Dźwierzutach dobiegają końca prace związane z realizacją pierwszego etapu projektu „Dźwierzuckie Centrum OZE” mającego na celu zwiększenie świadomości ekologicznej. Przewiduje on m. in. budowę fontanny, która planowana była podczas budowy amfiteatru, ale z różnych powodów nie doczekała się realizacji. Gdy inwestycja została już wykonana i czekała na odbiór do akcji wkroczyli wandale. - Jakie było moje zdziwienie, kiedy w czwartek 2 września podczas wizyty w parku stwierdziłam, że fontanna została zniszczona – dzieli się swoimi spostrzeżeniami z czytelnikami fb wójt Marianna Szydlik.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.