Dzień wesela to jeden z najważniejszych dni w życiu pary młodej. Zanim jednak przyszli małżonkowie powiedzą sakramentalne „tak”, muszą zmierzyć się z organizacją przyjęcia weselnego.

Weselne wyzwania
Jessica Willich i Michał Kurek zorganizowali wesele na 60 osób w restauracji „Zacisze”. Zabawa, jak widać na zdjęciu, była udana

TRZEBA CZEKAĆ

Organizacja wesela to niełatwe zadanie. Lista spraw związanych z przygotowaniem tego wielkiego dnia jest długa: wybór miejsca i menu, zapewnienie oprawy muzycznej przez modnego DJ’a bądź orkiestrę, znalezienie odpowiedniej kreacji - to tylko niektóre z nich. Pierwsze pytanie, jakie zadają sobie nowożeńcy, to gdzie zorganizować przyjęcie.

Dom weselny „Krystyna” na ul. Pasymskiej w Szczytnie to jeden z najbardziej znanych w Szczytnie lokali organizujących na dużą skalę tego typu uroczystości. Czas oczekiwania na przyjęcie waha się tu od roku do dwóch lat. Sala pomieści nawet dwieście osób. Najczęściej wesela w tym miejscu są tu z udziałem 120 do 150 gości. Jak informuje nas Aleksandra Zółek, córka właścicielki domu weselnego, od maja do września w każdą sobotę, a nawet w piątki odbywają się tu wesela.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.