To już pewne. Od początku marca Zarządem Dróg Powiatowych kieruje Rafał Wilczek, który przez ostatni rok pełnił funkcję naczelnika Wydziału Dróg, Transportu i Komunikacji Starostwa Powiatowego. Był on jedynym kandydatem w konkursie na to stanowisko.

Wilczek zastąpił Nowaka
Rafał Wilczek kieruje Zarządem Dróg Powiatowych od 1 marca

Jak już informowaliśmy, z końcem lutego dotychczasowy dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych Bogdan Nowak udał się na emeryturę. Poszukiwanie jego następcy nie trwało długo. Do ogłoszonego przez Zarząd Powiatu konkursu stanął tylko jeden kandydat – Rafał Wilczek. Przez ostatni rok sprawował on funkcję naczelnika Wydziału Dróg, Transportu i Komunikacji w Starostwie Powiatowym. Mimo stosunkowo młodego wieku, ma już bogate doświadczenie samorządowe. Wcześniej był sekretarzem gminy Purda oraz naczelnikiem Wydziału Promocji w Urzędzie Miejskim w Szczytnie. W ostatnich wyborach samorządowych ubiegał się o fotel burmistrza Szczytna, uzyskując w nich trzeci wynik.

We wtorek 25 lutego Zarząd Powiatu, stosunkiem głosów 3:1 podjął uchwałę dotyczącą powołania go na stanowisko dyrektora ZDP.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.