Miniony rok był bardzo pracowity dla policjantów szczycieńskiej komendy. Zanotowali oni ponad 15 tysięcy interwencji i skontrolowali 16,5 tys. uczestników ruchu drogowego. Wrażenie robi też kwota nałożonych przez nich mandatów, która sięgnęła, bagatela, ponad 1,7 mln złotych. Pod lupą stróżów prawa znalazł się nawet starosta Jarosław Matłach.

Wlepili mandaty na 1,7 miliona
Nowy radiowóz, tym razem zakupiony w całości ze środków policji, będzie służył funkcjonariuszom Referatu Patrolowo – Interwencyjnego

POPRAWILI WYNIKI

W miniony piątek w Komendzie Powiatowej Policji w Szczytnie odbyła się narada podsumowująca 2019 rok. Udział w niej wzięli m.in. samorządowcy, przedstawiciele innych służb mundurowych oraz I zastępca komendanta wojewódzkiego w Olsztynie insp. Arkadiusz Sylwestrzak. Wyniki osiągnięte przez szczycieńskich stróżów prawa przedstawił komendant powiatowy insp. Radosław Drach. Zwracał uwagę, że w porównaniu do 2018 r., udało się poprawić większość wskaźników. Te, w roku 2018, były jednymi z najgorszych w województwie. Jednostka ze Szczytna wyprzedzała wtedy tylko Komendę Miejską Policji w Olsztynie. Teraz było już lepiej.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.