Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie ma nowego komendanta. Został nim podinsp. Jakub Sylwestrzak. Szczycieńska jednostka jest mu dobrze znana, bo pełnił w niej służbę przez blisko jedenaście lat. Przez ostatnie trzy miesiące kierował komendą powiatową w Mrągowie.

Wrócił do swojej jednostki
Podinsp. Jakub Sylwestrzak (z lewej) na stanowisko komendanta powiatowego został wprowadzony przez komendanta wojewódzkiego policji insp. Mirosława Elszkowskiego (w środku) i w obecności dotychczasowego p.o. komendanta powiatowego w Szczytnie podinsp. Pawła Przybyłka

Niespełna tydzień po awansie szefa szczycieńskich policjantów insp. Radosława Dracha na stanowisko zastępcy komendanta wojewódzkiego w Olsztynie, Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie doczekała się nowego komendanta. We wtorek na tę funkcję został wprowadzony podinsp. Jakub Sylwestrzak. W uroczystości udział wziął m.in. komendant wojewódzki policji w Olsztynie insp. Mirosław Elszkowski. Przypomniał on, że podinsp. Sylwestrzak wraca do jednostki, w której zaczynał swoją służbę w policji i pracował przez blisko jedenaście lat.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.