Prawo i Sprawiedliwość to kolejny komitet wyborczy, który przedstawił swoich kandydatów na włodarzy w szczycieńskich samorządach. Na prezentację radnych trzeba jeszcze poczekać.

Wyciągniemy to miasto z marazmu
Z ramienia PiS-u do walki o najwyższe stanowiska w samorządach staną (od lewej): Zbigniew Gontarzewski (m. Szczytno), Jolanta Cielecka (gm. Szczytno), Jolanta Łomiak (gm. Dźwierzuty), Jerzy Fabisiak (gm. Świętajno) i Jacek Jodłowski (gm. Rozogi)

W konwencji Prawa i Sprawiedliwości, która miała miejsce w miniony piątek w hotelu „Krystyna”, uczestniczyli parlamentarzyści tej partii - Iwona Arent i Jerzy Małecki. W tegorocznych wyborach PiS wystawi kandydatów na włodarzy tylko w czterech samorządach powiatu szczycieńskiego Do walki o fotel burmistrza Szczytna stanie były radny Zbigniew Gontarzewski, emerytowany policjant. W gminie Szczytno fotel skarbnika na wójta będzie chciała zamienić Jolanta Cielecka, a w gminie Świętajno powrót na najwyższy urząd w gminie zapowiada Jerzy Fabisiak. W gminach Dźwierzuty i Rozogi na wójta będą kandydować osoby blisko związane ze strażą pożarną – prezes Zarządu Gminnego OSP Jolanta Łomiak i emerytowany oficer pożarnictwa – Jacek Jodłowski. Szef powiatowych struktur PiS Henryk Żuchowski zawalczy o miejsce w sejmiku wojewódzkim Warmii i Mazur.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.