- Jeżeli otrzymalibyśmy 15% poparcia, to zyskamy głos stanowiący w sejmie, bez nas nie da się pokonać tych, którzy psują Polskę – mówił podczas wizyty w Szczytnie jeden z liderów Trzeciej Drogi, prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysław Kosiniak – Kamysz. W trakcie spotkania z członkami i sympatykami swojej partii zapowiadał inwestycje w zieloną energię, wsparcie samorządów i reformę ochrony zdrowia.

Wyleczymy chorobę nienawiści
- Nie róbcie z siebie dziadów proszalnych – apelował Władysław Kosiniak – Kamysz do przybyłych na spotkanie samorządowców

NIEZWYKŁY PRZYKŁAD ZE SZCZYTNA

Władysław Kosiniak – Kamysz to pierwszy lider politycznej formacji, który w ramach prekampanijnego objazdu kraju odwiedził Szczytno. W środę 31 maja spotkał się w auli Zespołu Szkół nr 2 głównie z sympatykami i działaczami PSL-u. Wcześniej gościł w szczycieńskim szpitalu i udał się z wizytą do Wspólnoty Mieszkaniowej z ul. Śląskiej 12, która, jako jedna z pierwszych w Polsce, zainwestowała w odnawialne źródła energii, stając się zupełnie niezależna energetycznie. Polityk nie krył, że to spotkanie wywarło na nim duże wrażenie.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.