Dotychczasowa naczelnik Wydziału Gospodarki Miejskiej Ilona Bańkowska będzie nowym wiceburmistrzem Szczytna. - Od samego początku o niej myślałem, ale długo musiałem ją namawiać do objęcia tej funkcji – zdradza burmistrz Krzysztof Mańkowski, dodając, że o wyborze zadecydowało jej długoletnie doświadczenie w pracy w samorządzie oraz to, że zapewni kontynuację rozpoczętych już przez miasto zadań.

Z naczelnika na wiceburmistrza
- Lepszej osoby do objęcia tej funkcji w Szczytnie nie ma – zachwala swoją zastępczynię Ilonę Bańkowską burmistrz Krzysztof Mańkowski

DŁUGO JĄ NAMAWIAŁ

Wiemy już, kto przez najbliższe pięć lat będzie prawą ręką burmistrza Krzysztofa Mańkowskiego. Stanowisko jego zastępcy obejmie Ilona Bańkowska, dotychczasowa naczelnik Wydziału Gospodarki Miejskiej. - Od samego początku myślałem o niej, ale długo musiałem ją namawiać do objęcia tej funkcji – zdradza Mańkowski. Dodaje, że o wyborze zdecydowało długoletnie doświadczenie Ilony Bańkowskiej w pracy w samorządzie oraz to, że zapewni ona ciągłość rozpoczętych już przez miasto zadań. - Myślę, że lepszej osoby w Szczytnie do objęcia tej funkcji nie ma – przekonuje burmistrz, podkreślając, że jego zastępczyni jest gotowa „z marszu” wejść w nowe obowiązki. - Od razu bierzemy się do pracy. Już pierwszego dnia urzędowania jedziemy na spotkanie z konserwatorem zabytków w sprawie rewitalizacji ruin – mówi Mańkowski.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.