Karol Włodkowski został odwołany z funkcji prezesa Zakładu Komunikacji Miejskiej w Szczytnie. Jego miejsce zajął, co może być pewnym zaskoczeniem, dopiero co odwołany prezes pasymskich spółek komunalnych Ireneusz Rosik. - Ma bogate doświadczenie jeśli chodzi o zarządzanie zasobami ludzkimi – argumentuje wybór przewodniczący Rady Nadzorczej ZKM Arkadiusz Brzozowski, zapewniając, że nowe władze spółki utrzymają darmową komunikację publiczną w Szczytnie.

Z pasymskich spółek do ZKM
Ireneusz Rosik (z prawej) nie pozostał długo bez pracy. Zaledwie kilka dni po odwołaniu z funkcji prezesa spółek komunalnych w Pasymiu zajął miejsce Karola Włodkowskiego w ZKM

Zgodnie z przewidywaniami, dotychczasowy prezes Zakładu Komunikacji Miejskiej w Szczytnie Karol Włodkowski został odwołany z funkcji. Sprawował ją dwa lata i to za jego rządów wprowadzono w mieście darmową komunikację publiczną. Włodkowski był jednak mocno zaangażowany w kampanię wyborczą poprzedniego burmistrza Krzysztofa Mańkowskiego, sam także startował, bez powodzenia, do Rady Powiatu z list komitetu byłego włodarza „Razem dla Mieszkańców”.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.