Kilkanaście par małżeńskich z terenu gminy Szczytno, które w tym roku obchodzą Złote Gody, otrzymało z rąk wójta Sławomira Wojciechowskiego „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”, nadane przez Prezydenta RP. Życzenia zdrowia i doczekania kolejnych jubileuszy usłyszeli też małżonkowie, którzy spędzili wspólnie 60 lat.

Złote Gody w gminie Szczytno
Jubilatów witali gospodarze uroczystości – władze gminy Szczytno: wójt Sławomir Wojciechowski, wicewójt Ewa Zawrotna, skarbnik Jolanta Godlewska i przewodniczący Rady Gminy Zbigniew Woźniak, a także starosta Jarosław Matłach

W sobotę w niedawno oddanej do użytku świetlicy wiejskiej w Kamionku miała miejsce miła uroczystość. Na zaproszenie wójta Sławomira Wojciechowskiego przybyły tam pary małżeńskie świętujące w tym roku Złote Gody. Stawili się też małżonkowie, którzy są ze sobą już 60 lat. - Z okazji waszego święta składam Państwu życzenia zdrowia i wszystkiego dobrego na dalsze lata wspólnego życia, a także spokoju, który nam dziś jest bardzo potrzebny – zwracał się do jubilatów wójt w towarzystwie zastępcy wójta Ewy Zawrotnej, skarbnik Jolanty Godlewskiej oraz przewodniczącego Rady Gminy Zbigniewa Woźniaka. Życzenia przekazał też obecny na uroczystości starosta Jarosław Matłach, zdradzając, że przyszedł na świat, w roku, w którym pary obchodzące dziś Złote Gody zawierały związek małżeński.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.