Kampania wyborcza w pełni. Jak zawsze, dają w niej o sobie znać także wandale. Ostatnio w Szczepankowie zniszczyli baner z podobizną kandydata na posła z ramienia PiS, Henryka Żuchowskiego.

Zniszczyli mu baner
- Najwyraźniej przeciwnicy polityczni się mnie boją – komentuje zniszczenie baneru Henryk Żuchowski

Niszczenie materiałów wyborczych kandydatów to niestety stały element kampanii, także w powiecie szczycieńskim. Takie przypadki zdarzały się przed wiosennymi wyborami do europarlamentu, zdarzają się i teraz. Niedawno wandale za cel obrali sobie baner z podobizną kandydującego do sejmu z ramienia PiS Henryka Żuchowskiego, wiszący na ogrodzeniu jednej z posesji w Szczepankowie.{akeebasubs !*}

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.

{/akeebasubs}{akeebasubs *} Ktoś pociął go ostrym narzędziem. Kandydat na posła o tym fakcie dowiedział się od „Kurka”, ale nie był szczególnie zdziwiony. Podobne sytuacje przytrafiały mu się już wcześniej, choćby wtedy, gdy przed laty ubiegał się o fotel burmistrza Szczytna. Jak mówi, kilka banerów mu zginęło . - Dostałem informację, że w Szczęsnych (na trasie Szczytno – Olsztyn – przyp. red.) majstrowało przy nich dwóch starszych mężczyzn – mówi Henryk Żuchowski. - Ktoś ma w tym swój cel. Najwyraźniej przeciwnicy polityczni się mnie obawiają – dodaje.

(ew){/akeebasubs}