Już w najbliższą niedzielę odbędzie się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Koncerty, kwesty oraz inne imprezy towarzyszące tej największej w kraju akcji charytatywnej nie ominą także powiatu szczycieńskiego.

Znów zagrają z Owsiakiem

SZCZYTNO

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już w najbliższą niedzielę 10 stycznia. W Szczytnie kwesty na ulicach miasta, pod kościołami i w sklepach rozpoczną się o godzinie 7.30. W programie tegorocznego finału zaplanowano akcent sportowy. O godz. 10.00 z plaży miejskiej wyruszy Wielki Bieg Świątecznej Pomocy. Z kolei od 13.00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury odbywać się będą aukcje oraz występy artystyczne. Publiczności zaprezentują się m.in. uczniowie szczycieńskich szkół oraz zespół Energy. Nie zabraknie też ostrzejszych dźwięków. O godz. 15.00 scenę opanują grupy rockowe. Zagrają: The Dmoks, Contrast, Hiroshima, Cyrla i The Woods. Na godzinę 20.00 zaplanowano pokaz fajerwerków w ramach „Światełka do Nieba”. Nad bezpieczeństwem wolontariuszy zbierających pieniądze czuwać będzie policja.

- Niepełnoletnim kwestującym zawsze towarzyszy osoba dorosła – zapewnia szef szczycieńskiego sztabu WOŚP Andrzej Materna.

PASYM

Imprezy w ramach finału WOŚP nie ominą też innych większych miejscowości powiatu.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.

(ew)