W rozegranym już po raz trzeci Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej Służb Mundurowych Powiatu Szczycieńskiego, najlepsi okazali się zawodnicy 8. Szczycieńskiego Batalionu Radiotechnicznego w Lipowcu.

Żołnierze najlepsi
Na koniec turnieju nie zabrakło czasu na pamiątkowe zdjęcie uczestników

W zawodach, które odbyły się na boisku Miejskiego Ośrodka Sportu przy ul. Spacerowej, udział wzięło około 60 zawodników reprezentujących sześć drużyn: szczycieńską jednostkę Policji, szkołę Policji, straż pożarną, nadleśnictwo, jednostkę wojskową w Lipowcu oraz Ochotniczą Straż Pożarną z Pasymia.

Zwycięzcą turnieju została drużyna 8. Szczycieńskiego Batalionu Radiotechnicznego w Lipowcu, drugie miejsce zdobyli zawodnicy Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, ostatni stopień podium zajęli piłkarze reprezentujący Komendę Powiatową Policji w Szczytnie, na czwartym miejscu uplasowali się strażacy z Powiatowej Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Szczytnie, piąte miejsce zajęli przedstawiciele szczycieńskiego nadleśnictwa, szóste zaś miejsce w klasyfikacji zajęła drużyna strażaków ochotników z Pasymia. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe puchary i zapowiedzieli udział w kolejnym turnieju, który odbędzie się już za rok.

(ll)