Składanie sobie życzeń to jedna ze świątecznych tradycji. Zwykle kierujemy je do bliskich i przyjaciół. W tym roku „Kurek” postanowił jednak poprosić o złożenie sobie życzeń osoby, które na co dzień toczą spory i nie darzą się sympatią. Jak przekonają się nasi Czytelnicy, jedni podeszli do tego z dystansem, a nawet poczuciem humoru, innym nazwisko adwersarza, nawet przy okazji Świąt, jakoś nie chciało przejść przez gardło.

Anna Rybińska to jedna z nielicznych radnych mająca na wiele kwestii odmienne zdanie niż burmistrz Danuta Górska. Często daje temu wyraz podczas posiedzeń komisji i sesji Rady Miejskiej.

DANUTA GÓRSKA -

Życzenia od adwersarzy

Wszystkim, bez żadnego wyjątku, składam najserdeczniejsze życzenia świąteczne i noworoczne. Swoje życzenia kieruję zarówno do radnych miejskich, jak i do mieszkańców Szczytna.

ANNA RYBIŃSKA

- Pani burmistrz życzę zdrowia oraz pociechy z wnuków, a także dużo pieniędzy w miejskiej kasie, żeby nie musiała oszczędzać na zimowym utrzymaniu dróg i bezpieczeństwie mieszkańców poprzez wyłączanie oświetlenia. Życzę jej również, by spełniła swoje przedwyborcze obietnice, w tym te dotyczące remontu ul. Gdańskiej, która już od 12 lat na to czeka i nie może się doczekać.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.