Burmistrz Krzysztof Mańkowski jest zadowolony z pracy nowej dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej Anety Gudzbeler, która zastąpiła zwolnionego przez niego w ubiegłym roku Andrzeja Pleskota. Zdaniem włodarza wprowadzone przez nią rozwiązania poprawiły wizerunek miasta. Nie wszyscy jednak podzielają tę opinię.

Burmistrz chwali nową dyrektor
Pracownicy ZGK przystąpili do wiosennych porządków w mieście

MA PREDYSPOZYCJE I UMIEJĘTNOŚCI

Aneta Gudzbeler zastąpiła na stanowisku dyrektora Zakładu Gospodarki Komunalnej zwolnionego latem ubiegłego roku Andrzeja Pleskota. Okoliczności, w których to się się odbyło wciąż budzą wątpliwości, a główny zainteresowany postanowił dochodzić swoich racji w sądzie. Burmistrz Krzysztof Mańkowski, który zwolnił Pleskota, jest pod wrażeniem pracy jego następczyni. Dał temu wyraz, odpowiadając na interpelację złożoną przez radną Annę Rybińską, która chciała wiedzieć, jak zmiana kierownictwa ZGK wpłynęła na estetykę miasta.

Zdaniem włodarza, odśnieżanie oraz wszelkie prace porządkowe w czasie minionej zimy były wykonywane „z należytą starannością i możliwościami Zakładu Gospodarki Komunalnej”.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.