CZY TO NOWA JAKOŚĆ?

Po lekturze artykułu „Nie dopuścimy PiS-u do władzy” z nr 24 „Kurka Mazurskiego” chciałbym zwrócić uwagę na kilka ciekawych szczegółów, aby nie umknęły uwadze lokalnym wyborcom i czytelnikom.

Jaki burmistrz?
Czy nowo zawiązane „Porozumienie Szczycieńskie” to podmiot polityczny przynoszący nowe idee, pomysły, mający w swoich szeregach ludzi z wizją?

„Porozumienie Szczycieńskie”, nowy komitet wyborczy utworzony przez trzy ogólnopolskie patrie polityczne: SLD, PO i Nowoczesną, trzy stowarzyszenia lokalne oraz OPZZ. Zastanawiam się, czy jest to nowy, silny, zjednoczony podmiot polityczny przynoszący nowe idee, pomysły, mający w swoich szeregach ludzi z wizją, którego fundament stanowią wykształceni, młodzi, kreatywni i kompetentni eksperci? Czy jest to projekt polityczny przynoszący nową jakość dla Szczytna - miasta zagrożonego zapaścią, gdzie brak jest elity narodu (ludzi młodych), a bezrobocie i bieda zmuszają do emigracji za chlebem po całym świecie? Gdzie od co najmniej dekady uwidacznia się postępująca zapaść, wzrasta bezrobocie, a niezadowolenie i frustracja mieszkańców sięgają zenitu? (...)

MIERNY TREND POLITYKI

Obecny na spotkaniu poseł na Sejm Pan Paweł Papke wpisuje się w mierny trend polskiej klasy politycznej.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.